20 Mei 2012 Webdesign Schutte Informatisering

Gedichtendag, ruimteproject

Na drie weken werken met kostenloos materiaal op de donderdagmiddag zijn de ruimteobjecten klaar. De leerlingen zijn drukdoende geweest om allerlei materialen met elkaar te verbinden. Het resultaat is een tafel met daarop een weergave van het leven in 2054 in de ruimte.

Aan gedichtendag hebben we donderdag 26 januari extra aandacht besteed. We hebben kennisgemaakt met een stripgedicht en de verschillen ontdekt met een stripverhaal. Iedereen werkte samen om een in stukken geknipt gedicht in stripvorm weer in de goede volgorde te leggen. 's Middags hebben we naar geluiden geluisterd en daarna een gedicht gehoord over eb en vloed. De komende weken zal ik het thema gedichten nog eens op het programma zetten.

Woensdag 1 februari gaan we naar het Vechtdal. Daarover heb ik een mail verstuurd. Ik ga ervan uit dat iedereen om 07.50 uur aanwezig is.

Hieronder weer een aantal foto's.


Klik hier voor een diashow
Gedichten
Gedichten
Gedichten
Gedichten
Gedichten
Ruimteproject
Ruimteproject
Ruimteproject
Ruimteproject
| 1 | | 2 | > >>


 
 
 PCB de Regenboog ©2005