23 Februari 2012 Webdesign Schutte Informatisering

Helden

                                                                                              

Het is weer Kinderboekenweek en in dat kader hadden wij op 7 oktober in groep 8 de opa van Hanne op bezoek. Deze opa kan prachtig voorlezen en nog mooier vertellen. We waanden ons met zijn verhaal over de tweeling Martijn en Martien en hun belevenissen weer even op Ameland. Hanne gaf hem namens ons allemaal een oorkonde. Bedankt opa Horsman! Foto's staan hieronder.

Traditioneel wordt er in groep 8 een voorleeskampioen gekozen. Het is leuk om te zien dat er zich vijf jongens en vijf meisjes voor op hebben gegeven. Maandag 10 oktober vinden de voorrondes plaats. De uiteindelijke winnaar mag onze groep vertegenwoordigen op donderdag 13 oktober tijdens de presentaties in de hal. Diegene zal ook de eer van onze school hooghouden tijdens de plaatselijke voorrondes in januari 2012. 

De leerlingen zijn deze weken ook bezig met een soort project over 'Helden' en daarbij haken wij een beetje aan bij datgene dat groep 6/7 doet.  

Het laatste half uur van vrijdagmiddag 7 oktober hebben we spelletjes etc. tevoorschijn gehaald en konden de leerlingen kiezen wat ze wilden doen. We hadden levende torens van Pisa, een knikkerpotje in de klas en er speelden zich complete zeeslagen af. U ziet het hieronder. 

 


Klik hier voor een diashow
Opa Horsman
Opa Horsman
Opa Horsman
Opa Horsman
Opa Horsman
Spelletjes
Spelletjes
Spelletjes
Spelletjes
| 1 | | 2 | > >>


 
 
 PCB de Regenboog ©2005